RUSYA TİCARET HEYETİ

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'ya geniş katılımlı bir ticaret heyeti düzenliyor. Yeni müşteriler bulun, pazar araştırması yapın, müşterilerinizi ziyaret edin…

RUSYA PAZARINDA YERİNİZİ ALIN !

587 milyar dolarlık ticaret hacmi ile dünyanın önemli ekonomileri arasında yer alan Rusya Federasyonu, ihracatçılarımız için son derece önemli bir ticari ortak konumunda. TİM, 2017 yılında eriştiğimiz 22 milyar dolarlık ticaret hacmi ile en çok ticaret yaptığımız 3. ülke konumunda bulunan ülkeye, 11-13 Kasım tarihlerinde geniş katılımlı bir heyet düzenleniyor.

Yeni dönemde çok daha pozitif ilerleyen ikili ticari ve sosyal ilişkilerimiz neticesinde, heyete Rus kamu ve özel sektörden yoğun bir katılım gerçekleşecek. İş Forumu ve İkili İş Görüşmelerinin tesis edileceği etkinliğe tüm ihracatçılarımızı davet ediyoruz.

Moskova'ya gerçekleştirilecek heyete katılın, pazardaki fırsatları kaçırmayın.

Yer
Moskova, Rusya Federasyonu

Tarih
11 – 13 Kasım 2018

Ücret
Katılımcı başına 7.200 TL*

Son Başvuru Tarihi
5 Ekim 2018

Potansiyel Sektörler
Meyve ve Sebze, Otomotiv, Kimyevi Maddeler, Hazır Giyim ve Konfeksiyon, Deri, Makine, Elektrik-Elektronik, Tekstil ve Hammaddeleri, Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri**

Taslak Program
11 Kasım :
> İstanbul'dan kalkış (akşam saatleri)

12 Kasım : 
> 10:00 – 11:00 / İş Forumu
> 11:00 – 17:00 / B2B görüşmeler
> 12:00 – 13:00 / Öğle arası
> 13:00 – 17:00 / Sektörel yuvarlak masa toplantıları (eş zamanlı)
 >>>İnşaat teknolojileri
 >>>Tekstil, hazırgiyim, deri, konfensiyon
 >>>Gıda ürünleri

13 Kasım :
> Serbest zaman
> İstanbul'a hareket (akşam saatleri)

Vize
Umuma mahsus, hizmet ve hususi mahsus pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır. Vizesi olmayan katılımcılar için toplu olarak vize alınacaktır.

Ücrete tabi konular
B2B görüşme***
THY ile gidiş dönüş uçak bileti (ekonomi sınıfı)****
Otel konaklaması (2 gece oda + Kahvaltı / Radisson Royal Hotel “Eski Ukrayna Hotel”)
Etkinlik günü öğle yemeği ve akşam resepsiyonu
Transferler (Havalimanı – Otel – Havalimanı)
Vize ücreti

Ödeme yapılacak hesap bilgileri (TL)
Türkiye İhracatçılar Meclisi
Vakıfbank Güneşli Ticari Şube (Şube kodu: 1248)
IBAN No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61

İletişim
Melike EMİROĞLU KAPLAN
Mail adresi   : [email protected]
Telefon         : 0 212 4540189

Başvuru
Başvuru için lütfen tıklayınız!


(*) Heyete ilişkin ödemelerin firmaların resmi hesapları üzerinden gönderilmesi ve açıklama bölümüne heyetin isminin yazılması gerekmektedir. Son başvuru tarihinden önce iletilen iptaller için başvuru ücreti iade edilir.
(**) Sektör sınırlaması olmaksızın heyete dileyen tüm firmalar davetli olup, Müşavirliklerimizce bildirilen raporlarda ve ilgili ülkenin dış ticaret verileri doğrultusunda belirtilen sektörlerin ilgili ülkede daha fazla potansiyele sahip oldukları değerlendirilmiştir.
(***) Katılımcıların, görüşmek istedikleri firmalara/kurumlara ilişkin bilgileri paylaşması durumunda bu firmalarla/kurumlarla temasa geçilerek firmalar/kurumlar görüşmelere davet edilecektir.
(****) Dileyen katılımcılar, ücret farkı olmaksızın ve THY'nin yer durumunun uygunluğu çerçevesinde, konaklamaları ve transferleri kendilerine ait olmak üzere geç dönüş talep edebilir.

CANLI DESTEK