S.Arabistan - BAE Ticaret ve Müteahhitlik Heyeti

Ekonomi Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN başkanlığında, Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonuyla Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından, 1–4 Mart 2013 tarihleri arasında S. Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne Ticaret ve Müteahhitlik Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

 

Girişimcilerimize potansiyel iş fırsatları sunan S. Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde, pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni ihracat imkânlarının oluşturulması için düzenlenecek heyete tarım ve gıda ürünleri, makine ve aksamları, otomotiv ana ve yan sanayi, demir ve demir dışı metaller, elektrikli ve elektronik ürünler ve kablolar, kimyevi maddeler ve mamülleri, boru ve bağlantı parçaları, doğal taşlar, beyaz eşya, mobilya, ilaç, medikal ürünler ve cihazlar, tekstil ve hazır giyim, ayakkabı, halı, ambalaj ürünleri, inşaat makineleri ve malzemeleri ve müteahhitlik sektörleri başta olmak üzere uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımız katılabilecektir.

 

Söz konusu program kapsamında, Türkiye'den ve anılan ülkelerden üst düzey yetkililer ile düzenlenecek iş forumları ve iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir. Bu çerçevede, bahse konu program, gerek anılan pazarlara girmek isteyenler gerek pazar paylarını arttırmayı amaçlayan firmalar için önemli fırsat oluşturmaktadır.

CANLI DESTEK