Duyurular

Sağlıkta Yerli Üretime 6 Milyon TL'lik Devlet Desteği
26 Mart 2020
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yeni tip koronavirüs KOVİD-19'a karşı KOBİ'lere kalkan olacak 3'lü koruma paketini açıkladı. KOSGEB alacaklarını 3 ay erteleneceğini ve KOSGEB projelerine de 4 ay ek süre verileceğini belirten Varank, sağlık ürünleri üretimi yapan işletme başına ise 6 milyon TL'ye varan destek verileceğini belirtti.
Kısa Çalışma Ödeneğinde Günler Kısaldı Telafi Çalışması Süresi 4 Aya Çıkarıldı
26 Mart 2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, koronavirüs tedbirleri kapsamında kısa çalışma ödeneği ve telafi çalışma süresi hakkında alınan kararları açıkladı. Bakan Selçuk, Kısa Çalışma Ödeneği şartlarının kolaylaştırılarak, 600 günün 450'e, 120 günün de 60 güne indirildiğini, telafi çalışma süresinin ise 2 aydan 4 aya çıkarıldığını söyledi.
İran'a Açılan Sınır Kapılarında Yeni Tedbirler Hayata Geçirildi
01 Mart 2020
Koronavirüs salgınına karşı kamu kurumlarımızca alınan tedbirler kapsamında İran sınır kapılarında geçiş işlemleri hayata geçirilen bir takım prosedürler dahilinde yürütülecektir. 
Habur Gümrük Kapısı Geçişleri Hakkında Duyuru
01 Mart 2020
Ticaret ve Sağlık Bakanlıklarımızca Irak'a Habur Gümrük Kapısı aracılığıyla yapılacak ticari geçişlerin aksamaması için yeni tedbirleri kamuoyu ile paylaştı.
Ufuk2020, dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programı!
21 Haziran 2019
Ufuk2020, 80 Milyar Avro'luk dev finansmanıyla dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programına başvurmak için tıklayınız!
Kağıt İhracat Dönemi Başladı Tüm Detaylar İçin Tıklayınız!
15 Nisan 2019
İhracatta dijital dönüşüm devrimi niteliğindeki Kağıtsız İhracat ile tüm işlemler artık dijital ortamda.
CANLI DESTEK
Şu anda mesai saatleri dışındayız
Eğer bize mesaj bırakırsanız size en kısa zamanda yardımcı olabiliriz.