Forum İstanbul 2013'te, Küreselleşme ve Yeni Dengeler tartışıldı

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Accenture, Akbank, Doğuş Grubu, Hedef Alliance ve Yandex'in stratejik partner olarak destek verdiği, bu yıl 12'incisi düzenlenen Forum İstanbul2013 Swissotel the Bosphorus'ta gerçekleştirildi.
2023 Türkiye Vizyonu hareketinin öncülüğünü yapan 12. yılında uluslararası bir platform olarak marka olan Forum İstanbul 2013, 6 Mayıs 2013 tarihinde Türkiye İhracatçılar Meclisi ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış yemeği ve geleneksel ödül töreni ile başladı. Forum İstanbul, yerli ve yabancı çok sayıda kanaat önderini bir araya getirdi.

Forum İstanbul 2013 Ödülleri sahiplerine verildi

İş, siyaset ve ekonomi dünyasını bir araya getiren açılış gecesinde gelenekselleşmiş Forum İstanbul Ödülleri sahipleriyle buluştu. Bu yıl Yaşam Boyu Başarı Ödülünü; Sayın Altan Öymen ve Sayın Prof. Dr. Mustafa Aysan alırken, Ulusal Onurumuzu Uluslararası Boyuta Taşıma Başarısı Gösterenler Ödülü'nü Sayın Dr. Ahmet Lokurlu, Bitlis ilinde lise ve üniversite yapımı ile öğrencilere sağladıkları burslar nedeniyle Eğitim Ödülü'nü Sayın Ahmet Eren aldı. Forum İstanbul 2013 ödülleri kapsamında Diyarbakır Gürünlü Köyü ve Yüzyıllık Markalar Derneği'ne teşekkür plaketleri takdim edildi.

2023'e10 kala Forum İstanbul 2013

2023'e 10 kala "Küreselleşme ve Yeni Dengeler" başlığı altında Accenture, Akbank, Doğuş Grubu,Hedef Alliance, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Yandex'in stratejik partner olarak destek verdiği, bu yıl 12'incisi 07- 08 Mayıs tarihlerinde Swissotel the Bosphorus'ta gerçekleştirilen Forum İstanbul 2013'ün açılış konuşmasını bu yıl Başbakan Yardımcısı Ali Babacan yaptı. Forum boyunca "Lidersiz bir dünyada sorumlulukların paylaşımı", "Çok kutuplu dünyanın yeni oyuncuları", "Bankacılık ve finansal hizmetlerin geleceği", "Dijital devrimin ekonomiye etkisi - Nakitsiz topluma doğru mu ilerliyoruz? ", "Gelişme yolundaki pazarlar: Türkiye'nin Afrika açılımı","Büyümenin ve uluslararası rekabetin anahtarı", "Türkiye'de liberalleşme ve bankacılık sektörünün değişimi", "İstanbul Finans Merkezi" gibi başlıklar tartışmaya açıldı.

CANLI DESTEK