Işılay REİS YORGUN

Işılay REİS YORGUN

İstanbul Hububat Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri ihracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi

REİS TARIMSAL ÜRÜNLER SAN VE TİC A.Ş.- İSTANBUL

 

Işılay Reis Yorgun, 1988 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitim hayatına İstanbul'da devam etti. 2010 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesinde Halkla İlişkiler bölümünden birincilikle mezun oldu. 2012 yılında aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde başarı bursu ile İşletme Mastırını tamamladı.

2006 yılında iş hayatına atılan Reis, eğitim süreci devam ederken de çalışmalarını sürdürmüştür. 2006-2008 yılları arasında Halkla İlişkiler faaliyetlerinde bulundu. 2009-2010 yılları arasında basın sektöründe çalıştı. Bir aile şirketi olan Reis Tarımsal Ürünler San. Tic A.Ş. firmasında Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini yürütüyor. Ayrıca gerçekleştirdiği “Sosyal Sorumluluk” ve “İtibar Yönetimi” projeleri ile ödüllendirilmiştir. Çocuklar ve gençler arasında hızla yayılan günümüzün en önemli sağlık sorunlarından biri olan obeziteye karşı dengeli ve sağlıklı beslenme ile ilgili ve diğer sosyal sorumluluk projelerini devletin resmi kurumları ve yetkililerle paylaşmaya devam ediyor.

2018 yılında İstanbul Hububat Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri ihracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, TİM Delegesi, Sektör Kurulu üyesi, TİM Kadın Konseyi görevlerini üstlenmiştir.

Işılay Reis Yorgun evli, 2 çocuk annesidir.

CANLI DESTEK