IAOIP

 

TİM, İnovasyon Tutkunlarına Uzmanlık Kazandıracak

Türkiye'de inovasyon ekosisteminin yaygınlaşmasını kendisine misyon edinen Türkiye İhracatçılar Meclisi, bu çabalarını küresel arenaya taşıyacak bir çalışmaya imza attı. TİM, Uluslararası İnovasyon Profesyonelleri Derneği'nin (International Association of Innovation Professionals- IAOIP) Türkiye temsilcisi oldu.

 

IAOIP'ye Üyelik Avantajları

TİM'in IAOIP ile kurduğu iş birliği çerçevesinde IAOIP'in sunduğu kurumsal (gümüş, altın, platin), akademik – araştırmacı - idareci, profesyonel, öğrenci ve paydaş üye (İhracatçı Birlikleri Üyeleri) olmak üzere 5 farklı üyelik sistemi kapsamında;

·         Küresel İnovasyon Bilimi Kitabı

·         İnovasyon Bilimi Dergisine Erişim

·         Sertifika Çalışma Kitapçıkları

·         İndirimli Sertifika Sınavları

·         Uluslararası Çalışma Grubu Üyelikleri

·         Uluslararası İnovasyon Konferanslarında İndirimler

·         Webinarlara Katılım

gibi farklı üyelik düzeylerinde sunulan çeşitli avantajlar bulunuyor.

Bu kapsamda “İnovasyon Profesyoneli Sertifikası, İnovasyon Yöneticisi Sertifikası, Design-Thinking Sertifikası, Yaratıcı Problem Çözme Teorisi (TRIZ) Sertifikası, İnovasyon Metodları Sertifikası” gibi sertifikaları alma imkanı sağlanacak.

Başvurular Nasıl Alınıyor?

TİM'in IAOIP Türkiye temsilciliğine ilişkin birey ve kurumlara sağlanan farklı üyelik avantajlarından ve indirimli programlardan yararlanmak isteyenler başvuru formlarını dolduruyor.

İhracatçı Birliği üyesi firma çalışanı, İnovaTİM öğrencisi, İnoSuit mentoru, TİM danışmanları, İnovaLİG ve TİM'in ilgili projelerine katılan firma/kurumların çalışanlarına yönelik bireysel üyelik başvuru formuna  goo.gl/HvUB95 linki üzerinden ulaşılabiliyor.

Diğer taraftan İhracatçı Birliği üyesi firmalara, İnoSuit firmaları, İnovaLİG ve TİM'in ilgili projelerine katılan firma/kurumları, üniversiteler başta olmak üzere paydaş üyelere yönelik kurumsal üyelik başvuru formuna goo.gl/Fr7Cu6 linki üzerinden ulaşılabiliyor.

Bireysel ve kurumsal paydaş üyelik dışında yer alanlar ise, TİM'in Türkiye temsilciliğinin sağladığı avantajlardan faydalanmak için http://www.iaoip.org adresinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

ÜYELERE SUNULACAK HİZMETLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

PAYLAŞ