KENYA / NAIROBI TİCARET HEYETİ

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Kenya'nın başkenti Nairobi'ye geniş katılımlı bir ticaret heyeti düzenliyor. Yeni müşteriler bulun, pazar araştırması yapın, müşterilerinizi ziyaret edin…

KENYA PAZARINDA YERİNİZİ ALIN!

Doğu Afrika'daki en büyük ekonomiye sahip olan Kenya, jeostratejik konumu itibariyle ticaret ve yatırım için doğal bir cazibe merkezidir. Ayrıca Kenya, Doğu Afrika Bölgesine açılan kapı olup, bu bölgenin finans, iletişim ve ulaşım merkezidir.

Bu çerçevede ihracatçılarımız için çok önemli bir konumda olan Kenya'ya TİM, 19-22 Mart 2019 tarihleri arasında bir Ticaret Heyeti düzenliyor.

İş Forumu ve İkili İş Görüşmelerinin tesis edileceği etkinliğe tüm ihracatçılarımızı davet ediyoruz. Kenya'ya gerçekleştirilecek heyete katılın, pazardaki fırsatları kaçırmayın.

Yer
Nairobi, Kenya

Tarih
19 – 22 Mart 2019

Ücret
Katılımcı başına 7.000 TL*

Son Başvuru Tarihi
22 Şubat 2019

Not: Heyet azami 20 kişilik kontenjan kapsamında gerçekleştirilecektir.

Potansiyel Sektörler
Mineral yakıtlar, mineral yağlar ve ürünleri, tarım ve gıda sektöründe kullanılan makinalar, diğer makina ve aksamları, karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlar, elektrik ve elektronik aletler, buzdolapları, dondurucular ve diğer soğutucu cihazlar, beyaz eşya, gıda (hububat, makarnalar, şeker ve şeker mamulleri, yenilen sebzeler ve bazı kök ve yumrular), demir ve çelik, alüminyum ve alüminyumdan eşya, plastikler ve mamulleri, sıhhi tesisatta kullanılan plastik ürünler, kauçuk ve kauçuktan eşya, hayvansal veya bitkisel katı ve sıvı yağlar, eczacılık ürünleri, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri, temizlik ürünleri, muhtelif kimyasal ürünler (haşarat öldürücü, dezenfekte edici, zararlıları yok edici ürünler), hayvansal veya bitkisel gübreler, optik alet ve cihazlar, tekstil ve hazır giyim ürünleri, yatak takımları ve benzeri doldurulmuş eşya, ağaç ve orman ürünleri (kâğıttan veya kartondan eşya, mobilyalar), tıpta veya cerrahide kullanılan mobilyalar, aydınlatma cihazları, reklam lambaları, ışıklı tabelalar, ışıklı isim plakaları ve benzerleri, prefabrik yapılar, sentetik ve suni devamsız lifler**

Taslak Program

19 Mart :
> İstanbul'dan kalkış (akşam saatleri) – 21:30

20 Mart :
> Pazar Araştırması/Resmi Görüşmeler

21 Mart : 
> 09:00 – 10:00 / İş Forumu
> 10:15 – 17:00 / B2B görüşmeler
> 13:00 – 14:00 / Öğle arası

22 Mart :
> İstanbul'a hareket (sabah saatleri) – 05:05


Vize
Umuma mahsus pasaport sahibi Türk vatandaşları Kenya'ya yapacakları seyahatlerde vizeye tabidir. (Vizeler heyet katılımcıları için Meclisimiz tarafından toplu olarak alınacaktır.)


Ücrete tabi konular
B2B görüşme***
THY ile gidiş dönüş uçak bileti (ekonomi sınıfı)****
Otel konaklaması (3 gece oda + Kahvaltı)
Etkinlik günü öğle yemeği ve akşam resepsiyonu
Transferler (Havalimanı – Otel – Havalimanı)
Vize ücreti

Ödeme yapılacak hesap bilgileri (TL)
Türkiye İhracatçılar Meclisi
Vakıfbank Güneşli Ticari Şube (Şube kodu: 1248)
IBAN No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61

İletişim
Yiğit Tufan ESER
Mail adresi   : [email protected]
Telefon        : 0 212 454 03 85

Başvuru
Başvuru için lütfen " https://bit.ly/2TrnPRE " linkine tıklayınız.

 

 

(*) Heyete ilişkin ödemelerin firmaların resmi hesapları üzerinden gönderilmesi ve açıklama bölümüne heyetin isminin yazılması gerekmektedir. Son başvuru tarihinden önce iletilen iptaller için başvuru ücreti iade edilir.
(**) Sektör sınırlaması olmaksızın heyete dileyen tüm firmalar davetli olup, Müşavirliklerimizce bildirilen raporlarda ve ilgili ülkenin dış ticaret verileri doğrultusunda belirtilen sektörlerin ilgili ülkede daha fazla potansiyele sahip oldukları değerlendirilmiştir.
(***) Katılımcıların, görüşmek istedikleri firmalara/kurumlara ilişkin bilgileri paylaşması durumunda bu firmalarla/kurumlarla temasa geçilerek firmalar/kurumlar görüşmelere davet edilecektir.
(****) Dileyen katılımcılar, ücret farkı olmaksızın ve THY'nin yer durumunun uygunluğu çerçevesinde, konaklamaları ve transferleri kendilerine ait olmak üzere geç dönüş talep edebilir.

CANLI DESTEK