Hatice ÖZ

Hatice ÖZ

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi

LOKMAN ECZA DEPOSU TURİZM TİCARET SANAYİ A.Ş- ANTALYA

 

Antalya'nın Manavgat İlçesinde doğan Hatice ÖZ, İlk orta lise öğrenimini Manavgat'ta tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirerek iş hayatına eczacı olarak başlamıştır. Lokman Ecza Deposu, Tane Itriyat ve Elektronik Şirketi, Tane Enterprises firmalarının kurucu ortağıdır. Yönetim Kurulu başkanı olarak görev aldığı grup şirketlerinde toplam 200'den fazla çalışanı ile kaliteli hizmet anlayışını temel alan anlayışı ile hizmet vermektedir.

Sosyal sorumluluk projelerine de önem veren Hatice ÖZ, “ Bir şirket bulunduğu topluma karşı sorumluluklarının olduğunu bilmelidir. Bunun içinde topluma karşı sosyal sorumluluk projeleri ile destek vermeli, bunları hayata geçirmeli ve topluma en etkili faydayı sağlamayı kendisine bir borç bilmelidir.”  düşüncesiyle her sene birçok başarılı sosyal sorumluluk projesine imza atmaktadır. Dijigenç Projesi (TİSK 2017 En İyi Uygulama Ödülü), İsraf Projesi, Antalya Kadın Futbol takımını desteklemek, İstismara uğrayan çocuklar ile ilgili sosyal iyileştirme programları, Uyuşturucu ve bağımlı madde kullanımından kurtulan gençlerin istihdama katılmasını sağlamak için yapılan çalışmalar, İl Gençlik Ve Spor Müdürlüğü ile beraber yürütülen projeler, Sevgi evinde yaşayan çocuklara yönelik gerçekleştirilen çalışmalar, Uluslararası Robotik yarışmalara katılan gençlere vermiş olduğu destek bunlardan birkaç tanesidir. 

Hatice ÖZ, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB)'nde Yönetim Kurulu Üyesi, Antalya Sanayi ve İş adamları (ANSİAD) üyesi, KAGİDER üyesi, Antalya Yeşilay Başkan Yardımcısı ve ANTİKAD üyesidir. Hatice ÖZ evli ve 3 çocuk annesidir.

CANLI DESTEK