Kübra ORAKÇIOĞLU KAZAN

ORKA Holding Global Pazarlama Direktörü - İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nü 2010 yılında tamamlamış olan Kübra ORAKÇIOĞLU KAZAN, 2011 yılında SUNY New Paltz'dan iyi bir derece ile mezun olmuştur.

Çalışma hayatına lise yıllarında başlamış olup mağazacılık sistemine bu dönemde ilk adımlarını atmıştır. Üniversite eğitimini tamamlayıp, New York'taki iş tecrübesinden sonra aile şirketinde çalışmaya devam etmek için Türkiye'ye dönmüştür. ORKA HOLDING'te farklı departmanlarda aktif görevler yürütmekle birlikte, şu anda Global Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlenmektedir. Sorumlulukları arasında, ORKA HOLDING'in yurtdışı pazarlarına açılımında, ilgili ülkelerdeki pazarlama stratejileri ve devlet desteklerinin organizasyonu yer almakta olup Orka Holding bünyesindeki markaların Stratejik İş Planları & Gelişim yol haritaları ve yıllık Performans Raporları gibi süreçleri de yürütmektedir.

Diğer yandan da 2017 yılında İTÜ Girişimcilik ve Yenilikçilik Yönetimi Yüksek Lisans programından mezun olmuştur. Yaşam boyu eğitim felsefesini benimseyerek kişisel gelişiminin devamında ise SUNY New Paltz'da MBA'ını bu yıl tamamlamıştır.

Aynı zamanda Pazarlama Türkiye ve The Brand Planet gibi çeşitli web sitelerinde de pazarlama yazarlığını yürütmektedir.

DEIK yurtdışı yatırım iş konseyi üyeliğini aktif olarak yürütmekte ve Yeni Dünya İş kadınları Platformu'nda da kadınların iş hayatında aktif olmalarına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

CANLI DESTEK