Denetim Kurulu

M. Fatih BİLİCİ
Denetim Kurulu Üyesi

M. Fatih BİLİCİ

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı

1968 yılında doğan Mehmet Fatih Bilici, yüksek lisansını Amerika'da yaptı. Bir yıl U.C Irvine'de İngilizce eğitim aldıktan sonra iki yıl Rancho Santiago Community College eğitimini alan Bilici, sonrasında National University San Diego Business Administration Bölümüne transfer olarak bir süre matematik bölümünde ve daha sonra bilgisayar bölümünde asistanlık yaptı. 1991 yılında mezun olup Türkiye'ye dönerek aile şirketlerinde çalışmaya başladı.
Bilici Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de hissedar ve yönetim kurulu üyesi olan Bilici, Biteks İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de, BTD Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de ve Bilici Holding A.Ş. de hissedar ve yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul'da ikamet eden Bilici, şirketin İstanbul şubesinin de yöneticiliğini yapmaktadır. 
 İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İstanbul Tahkim Merkezi (İSTAC) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevlerine devam eden Bilici,  aynı zamanda Türkiye İhracatçılar Meclisi Koordinatörlük görevini sürdürmektedir. Bilici, evli olup, 2 çocuk babasıdır.

Ethem TANRIVER
Denetim Kurulu Üyesi

Ethem TANRIVER

Doğu Anadolu İhracatçıları Birliği Başkanı

1978 yılında Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde doğan Ethem Tanrıver, ilk ve ortaokulu Ürgüp'te, lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. Çalışma hayatına halen Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptığı Kaptaş A.Ş.'de başlayan Tanrıver, Kaleblokbims Hafif Yapı Elemanları A.Ş. ile Politek-Terpa Elektronik Cihazlar Pazarlama San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürüyor. 2012-2018 yılları arasında Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Tanrıver, Bims Sanayicileri Derneği üyesidir. İngilizce bilen Tanrıver, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kenan BAYTAŞ
Denetim Kurulu Üyesi

Kenan BAYTAŞ

İKMİB Denetim Kurulu Üyesi

1953 yılında Derik'te doğan Kenan Baytaş, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Merbolin ''(136 Yıllık) markasını üreten Merbolin Boya San. A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Baytaş ayrıca;  İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi, İstanbul Sanayi Odası Mevzuat Başkanı, BOSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevlerini yürütüyor.

İngilizce ve Arapça bilen Baytaş, evli, 2 çocuk babasıdır.

CANLI DESTEK