Hindistan Sanal Genel Ticaret Heyeti - Kontenjan Dolmuştur

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 15-19 Haziran 2020 tarihleri arasında Tarım (Fındık ve Mamulleri, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Kuru Meyve ve Mamulleri, Meyve Sebze Mamulleri, Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller, Süs Bitkileri ve Mamulleri, Tütün, Zeytin ve Zeytinyağı) Gıda ve Gıda Dışı Hızlı Tüketim Ürünleri, Tarım Makinaları, Soğuk Hava Depoları ve İklimlendirme sektörleri başta olmak üzere ilgili sektörlerde iştigal eden firmalarımıza yönelik olarak Hindistan Sanal Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir.

Bahse konu Sanal  Genel Ticaret Heyetimiz kapsamında, Hindistan pazarı hakkında bilgilendirmeye yönelik Webinar ve 15-19 Haziran online ikili iş görüşmeleri (B2B) tesis edilecektir.

Sanal Genel  Ticaret Heyetimize katılım bedeli 230 $ olup, katılım azami 20 firmalık kontenjanla sınırlıdır. Katılım sağlamak isteyen firmalarımızın https://bit.ly/2zLcBmn adresindeki başvuru formunu doldurmaları ve katılım bedelini Meclisimizin aşağıda detayları yer alan hesabına 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 17:00'ye kadar yatırarak ödeme dekontunu [email protected] e-posta adresine iletmeleri rica olunur.

Banka Hesap Bilgileri:

Türkiye İhracatçılar Meclisi

Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248)

IBAN No (USD): TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04

(Ödemeler USD olarak tahsil edilmektedir.)

Etkinlik Taslak Programı:

Webinar (Zoom programı aracılığı ile - https://zoom.us/))

*Tarih ve Saat detayları netleştirildiğinde, bilgi www.tim.org.tr adresinde ve TİM mobil uygulamasında paylaşılacaktır.

15-19 Haziran 2020 - İkili İş Görüşmeleri (Zoom programı aracılığı ile-https://zoom.us/)

Ayrıntılı Bilgi

Özkan ALTUNTAŞ:      [email protected]   0212 454 06 18

Hüseyin GÖK:             [email protected]       0212 454 07 02

Hindistan Sanal Genel Ticaret Heyeti kapsamında;

  • Heyete katılım her bir firma için azami 3 kişi ile sınırlı olup, ödemeler firma başı olarak alınacaktır.
  • Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuru ve ödemelerin son güne bırakılmaması önem arz etmektedir.
  • Heyete katılım, başvuru formunun doldurulup ödeme yapılması ile kesinleşmektedir. Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade edilememektedir.
  • Türk katılımcı listesi kesinleştikten sonra firma eşleştirme çalışması gerçekleştirilecek olup, yabancı potansiyel satın alımcılar etkinliğe davet edilecektir.
  • B2B görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız eşleştirme yapılan yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecektir. İhtiyaç halinde tercümanlık hizmeti verilecektir.

 

CANLI DESTEK