Güney Kore Sanal Genel Ticaret Heyeti - Kontenjan Dolmuştur

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 22-23 Haziran 2020 tarihleri arasında Ev ve Mutfak Eşyaları sektöründe plastik ve metal mutfak eşyaları, cam ve seramik ev eşyaları, ev/banyo ürünleri ile Ev Tekstili Ürünleri sektörleri başta olmak üzere ilgili sektörlerde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımıza yönelik olarak Güney Kore Sanal Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir.

Bahse konu Sanal Genel Ticaret Heyetimiz kapsamında, Güney Kore pazarı hakkında bilgilendirmeye yönelik 22 Haziran'da Webinar ve 22-23 Haziran tarihlerinde online ikili iş görüşmeleri (B2B) tesis edilecektir.

Sanal Genel Ticaret Heyetimize katılım bedeli 250 $ olup, katılım azami 25 firmalık kontenjanla sınırlıdır. Katılım sağlamak isteyen firmalarımızın https://bit.ly/2YDjPDr adresindeki başvuru formunu doldurmaları ve katılım bedelini Meclisimizin aşağıda detayları yer alan hesabına 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 17:00'ye kadar yatırarak ödeme dekontunu bestecosku[email protected] e-posta adresine iletmeleri rica olunur.

 

Banka Hesap Bilgileri:

Türkiye İhracatçılar Meclisi

Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248)

IBAN No (USD): TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04

(Ödemeler USD olarak tahsil edilmektedir.)

Etkinlik Taslak Programı:

22 Haziran 2020 - Webinar (İlgili dijital platform bildirilecektir)

*Saat detayları netleştirildiğinde, bilgi www.tim.org.tr adresinde ve TİM mobil uygulamasında paylaşılacaktır.

22-23 Haziran 2020 - İkili İş Görüşmeleri (İlgili dijital platform bildirilecektir)

Ayrıntılı Bilgi

Beste COŞKUNER:      [email protected]   0212 454 00 96

Özkan ALTUNTAŞ:      [email protected]   0212 454 06 18

Güney Kore Sanal Genel Ticaret Heyeti kapsamında;

  • Heyete katılım her bir firma için azami 3 kişi ile sınırlı olup, ödemeler firma başı olarak alınacaktır.
  • Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuru ve ödemelerin son güne bırakılmaması önem arz etmektedir.
  • Heyete katılım, başvuru formunun doldurulup ödeme yapılması ile kesinleşmektedir. Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade edilememektedir.
  • Türk katılımcı listesi  kesinleştikten sonra firma eşleştirme çalışması gerçekleştirilecek olup, yabancı potansiyel satın alımcılar etkinliğe davet edilecektir.
  • B2B görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız eşleştirme yapılan yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecektir. İhtiyaç halinde tercümanlık hizmeti verilecektir.
CANLI DESTEK