Gana Sanal Genel Ticaret Heyeti (25-29 Ocak 2021)

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 25-29 Ocak 2021 tarihleri arasında Demir Ve Demir Dışı Metaller, Çelik, İnşaat Malzemeleri (Demir Çelik, Çimento Şeridi, Alçı, Seramik vb.), Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri (Mobilya, Çelik Kapı vb.), Otomotiv Endüstrisi, Tekstil ve Hammaddeleri, Hazırgiyim ve Konfeksiyon, Makine ve Aksamları (Tarım Makineleri), İklimlendirme Sanayii, Gıda (Paketli Temel Gıdalar, Makarna, Sıvı Bitkisel Yağ, Un, Konserve Gıdalar vb.) sektörleri başta olmak üzere ilgili sektörlerde iştigal eden firmalarımıza yönelik olarak Gana Sanal Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir.

Son Başvuru tarihine kadar başvuran firmalar, başvuru ve ödeme tarihlerine göre önceliklendirilecek ve azami 30 firma kontenjanının dolması halinde başvuruların alımı son başvuru tarihinden önce kapanacaktır.

Heyete ön başvuru için https://bit.ly/3q2GXpZ  internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Formda belirtilen bilgiler doğrultusunda B2B Eşleştirme firması başvuran firmalara özel nitelikli iş görüşmesi yapılıp yapılamayacağına dair ön araştırma yapacaktır. Ön araştırmanın olumlu sonuçlanması durumunda firmalar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir ve heyete kesin katılım için organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercümanlık, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderlerinden oluşan 3.200.-Türk Lirası tutarındaki katılım bedelinin firmalara bildirilecek kanallar ile ödenmesi gerekmektedir.

Gana Sanal Genel Ticaret Heyeti kapsamında;

  • Heyete katılım her bir firma için azami 3 kişi ile sınırlı olup, ödemeler firma başı olarak alınacaktır.
  • Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuru ve ödemelerin son güne bırakılmaması önem arz etmektedir.
  • Heyete katılım, başvuru formunun doldurulup ödeme yapılması ile kesinleşmektedir.
  • Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade edilememektedir.
  • Türk katılımcı listesi kesinleştikten sonra firma eşleştirme çalışması gerçekleştirilecek olup, yabancı potansiyel satın alımcılar etkinliğe davet edilecektir.
  • B2B görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız eşleştirme yapılan yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecektir. İhtiyaç halinde tercümanlık hizmeti verilecektir.

Etkinlik Taslak Programı:

• 25 Ocak 2021- Webinar (Zoom programı aracılığı ile - https://zoom.us/)

* Saat detayları netleştirildiğinde, bilgi www.tim.org.tr adresinde ve TİM mobil uygulamasında paylaşılacaktır.

• 25-29 Ocak 2021 - İkili İş Görüşmeleri

(Zoom programı aracılığı ile - https://zoom.us/)

Ayrıntılı Bilgi

Mehmet CESUROĞLU: [email protected] 0212 454 04 86

 

 

CANLI DESTEK