Almanya Sanal Genel Ticaret Heyeti

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 24-28 Ağustos 2020 tarihleri arasında Almanya'ya yönelik bir Sanal Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, Almanya'dan iş insanlarının ortak bir dijital platforma davet edileceği nitelikli sanal iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de içinde bulunduğu salgın ortamında, ihracatımızı tekrar canlandırmaya yönelik iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek bahse konu Sanal Ticaret Heyetimiz Demir-Çelik (İnşaat ve sanayide kullanılan demir-çelik ürünleri, demir-çelikten mamul sac, çubuk vs., demir veya alaşımsız çelik çubuklar, paslanmaz ve alaşımlı çelikten yarı mamul ürünler, demir veya alaşımsız çelik profiller,  demir veya alaşımsız çelikten yassı haddelenmiş ürünler, Makine ve Aksamları (İzotopik ayırım için makine ve cihazlar, bunların aksam parçaları, buhar& su türbinleri ve bunların aksam parçaları, Diğer amaçlı pistonlu, içten yanmalı motorlar) Elektrik, Elektronik (elektrikli makineler, elektrik malzemeleri, bunların aksam ve parçaları)  sektörleri başta olmak üzere ilgili sektörlerde iştigal eden azami 20 firmamızın katılımları ile gerçekleşecektir.

Bahse konu sanal ticaret heyetimize katılım yukarıda belirtilen kontenjanla sınırlı olup, başvuru ve ödemeler için son tarih 10 Temmuz 2020 Cuma günü saat 17:00'dir.  Bu tarihe kadar https://bit.ly/3fXif4D internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercüman, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderlerinden oluşan 200,00-EURO tutarındaki katılım bedelinin Türkiye İhracatçılar Meclisinin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) IBAN No: TR93 0001 5001 5804 8000 9634 35 numaralı Euro hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının [email protected] e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Almanya Sanal Ticaret Heyeti kapsamında;

- Heyete katılım her bir firma için azami 3 kişi ile sınırlı olup, ödemeler firma başı olarak alınacaktır.

- Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuru ve ödemelerin son güne bırakılmaması önem arz etmektedir.

- Heyete katılım, başvuru formunun doldurulup ödeme yapılması ile kesinleşmektedir. Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade edilememektedir.

Etkinlik Taslak Programı:

24 Ağustos 2020- Webinar (Zoom programı aracılığı ile)

*Saat detayları netleştirildiğinde, bilgi www.tim.org.tr adresinde ve TİM mobil uygulamasında paylaşılacaktır.

24 – 28 Ağustos 2020- İkili İş Görüşmeleri (Zoom programı aracılığı ile)

Ayrıntılı Bilgi

Mehmet CESUROĞLU: [email protected] 0212 454 04 86

Beste COŞKUNER: [email protected]   0212 454 00 96

CANLI DESTEK