UEFA 2020 Etkinlikleri Hizmet Alımı İhale Duyurusu

Türkiye İhracatçılar Meclisi Türkiye Tanıtım Grubu tarafından UEFA 2020 Final müsabakası kapsamında finale kalan ülkelerde ve İstanbul'da çeşitli etkinlikler ve aktivasyonlar yapılması planlanmaktadır. Etkinlikler ile alakalı hizmet alımı için kapalı zarf usulü teklif alınacaktır. İlgilenen firmalar şartnameyi ttg@tim.org.tr adresine mail göndererek temin edebilir.

İstekli firma tekliflerinin 30  Nisan 2020 saat 15:00'e kadar kapalı zarfta ve imzalı-kaşeli olarak TİM evrak kayıt birimine girişinin yapılmış olması gerekmektedir.

Satınalma işlemleri TİM ve İhracatçı Birlikleri Satınalma Usul ve Esasları çerçevesinde yapılmaktadır.

Teklif Teslim Adresi:

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Evrak Kayıt Birimi

Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi

B Blok Kat 2 Yenibosna / Bahçelievler 34196 İstanbul – Türkiye

Tel No: 0 212 454 04 90

***

Türkiye Tanıtım Grubu hakkında:

TTG'nin hedefi, Türkiye'nin ticaret, ihracat ve üretim gücünü dünyaya tanıtmak ve bu gücün somut çıktıları olan mal ve hizmetlerin dünya genelindeki algısını, yükseltmektir. Temel misyonu, ticaret ve ihracat yetkinliği ile ilişkili olarak Türkiye ekonomisini itibarını arttırmaktır. Bu konuda itibar oluşturma, mevcut ürünlerinin tanıtımından, inovasyon vizyonuna, ihracat yetkinliğinden, ülkenin medeniyete yaptığı katkıya kadar uzanan çok yönlü eylemler bütünüdür. Türkiye'nin tarih, kültür, turizme dair imaj ve iletişimi ise TTG'nin faaliyet alanları arasında değildir.

Bu hedef ve misyon tanımı çerçevesinde TTG     yurt dışında entegre iletişim ve tanıtım kampanyaları (kitlesel ve odaklı mecralarda reklamlar, özel iletişim projeleri, kapsamlı PR faaliyetleri, “event”ler, vb.) kurgular ve yönetir.

http://www.discoverthepotential.com

http://www.tim.org.tr/tr/turkiye-tanitim-grubu.html

 

 

 

CANLI DESTEK
Şu anda mesai saatleri dışındayız
Eğer bize mesaj bırakırsanız size en kısa zamanda yardımcı olabiliriz.