Müsiad Expo 2022 Ticaret Fuarı Stant Tasarım ve Demonte Hizmetleri İçin Satın Alma İhalesi

           2-5 Kasım 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan MÜSİAD EXPO 2022 Ticaret Fuarı kapsamında, TÜYAP Fuar merkezinde meclisimizce organize edilecek “KKTC Ülke Pavilyonu” kurulması planlanmaktadır.

          Stant alanının tasarımı ve düzenlenmesi ile ilgili olarak yapılacak olan satın alma işlemi, kapalı zarf usulüne uygun gerçekleştirilecektir. Bahse konu olan “KKTC Ülke Pavilyonu” 876m2 lik bir alan içerisinde, 15 KKTC firmasının katılımıyla ve stant alanının paylaşılmasıyla düzenlenecektir. İhaleye ilişkin; Teklif Sahibinin Beyanı Dökümanı, İdari Şartname, Stant Özelliklerini İçeren Teknik Detaylar, Firma Dağılım Tablosu ve TÜYAP Yerleşim Planı ekte yer almaktadır.

*Söz konusu satın alma işlemi  Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçı Birlikleri Satın Alma uygulama Usul ve Esasları çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

           Bu bağlamda, ihaleye katılmaya istekli olmanız halinde, belirleyeceğiniz fiyat teklifinizi aşağıdaki adrese kapalı zarf kapalı zarf usulüne uygun olarak hazırlayacağınız (yetkili imzaları içeren) belgeler ile fiyat teklifinizi;  en geç 04 Ağustos 2022 Perşemde günü saat 12:00'a kadar TİM Evrak Kayıt Birimi'ne elden veya kargo yoluyla ulaştırmanızı rica ederiz.

Kargo sebebiyle geciken zarflar dikkate alınmayacaktır.

Saygılarımızla.

 

Ek:1 İdari Şartname

Ek:2 Teklif Sahibinin Beyanı

Ek:3 Stant Teknik Detaylar

Ek:4 Katılımcı Firmaların İş Konuları ve m2 Dağılımı Tablosu

Ek:5 TÜYAP Yerleşim Planı

Teklif Teslim Adresi: Türkiye İhracatçılar Meclisi - Evrak Kayıt Birimi

Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No: 3 Dış Ticaret Kompleksi

B Blok Kat: 2 Yenibosna / Bahçelievler 34196

CANLI DESTEK