Melek Yatırımcı Ağı Platformu İhale Duyurusu

“08.10.2020 Perşembe günü web sitemizde duyurusu yapılan “ Melek Yatırımcı Ağı Platformu İhalesi” kapsamında yeterli teklif sayısına ulaşılamadığı için son teklif verme tarihi 02.11.2020 Pazartesi günü saat 16:00'ya kadar uzatılmıştır.

İhale detayları ve gerekli dokümanlar aşağıda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunulur.”

MELEK YATIRIMCI AĞI PLATFORMU İHALE DUYURUSU

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda melek yatırımcılarla yeni iş fikirlerine sahip genç girişimcileri bir araya getirmek amacıyla online platform geliştirme hizmet alımı yapılacaktır.

Katma değeri yüksek ürünlerin ihracatının artırılmasına ve melek yatırımcıların yeni iş fikirlerine yatırım yapmalarına katkı sağlayacak olan platformun hizmet alım ihalesi Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçı Birlikleri Satın Alma uygulama Usul ve Esasları çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılarına ekli teknik şartnameden ulaşabileceğiniz ihaleye katılmaya istekli olmanız durumunda, kapalı zarf usulüne uygun olarak hazırlayacağınız fiyat teklifini en geç 02.11.2020 Pazartesi günü saat 16:00'ya TİM Evrak Kayıt Birimi'ne elden veya kargo yoluyla ulaştırmanızı rica ederiz.

Kargo nedeniyle geciken zarflar dikkate alınmayacaktır.

 

Teklif Teslim Adresi: Türkiye İhracatçılar Meclisi - Evrak Kayıt Birimi

Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi

B Blok Kat: 2 Yenibosna / Bahçelievler 34196

 

Gerekli Dokümanlar:

İdari Şartname ve teknik şartname aşağıdadır.

CANLI DESTEK