10. Kat Büyük Toplantı Salonunun Masa Üstünde Bulunan 15 Adet Masa Üstü Monitörün Satın Alımına İlişkin İhale Duyurusu

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin bulunduğu Dış Ticaret Kompleksi B Blok 10. Kat Büyük Toplantı Salonunun masa üstünde bulunan 15 adet masa üstü monitörün satın alımına ilişkin ihale, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçı Birlikleri Satın Alma uygulama Usul ve Esasları çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

TİM 10.kat Büyük Toplantı Salonunda, hali hazırda Video Wall sisteminden HDMI kablo ile görüntü aktarılan 15 adet monitör bulunmaktadır. Ayrıca, zoom üzerinden yapılan toplantılar için de masanın ortasında konumlandırılmış 1 adet kamera ve mikrofon sistemi ile 1 adet prompter bulunmaktadır. Masa üstlerinde bulunan delege mikrofonları, sistem uyumsuzluğu nedeniyle zoom toplantılarında aktif olarak kullanılamamaktadır. Teklifinizde, masa üstü monitörlerinin 2 alternatifli olarak masa içine girecek şekilde motorlu veya masa üstüne kapanabilecek şekilde olması; ayrıca, bu monitörlerin hem videowall ekranındaki görüntüyü yansıtmasını hem de zoom toplantılarında kişilerin toplantıya bağlanabilmesini sağlaması gerekmektedir. Vereceğiniz ekran teklifinizi; 15''-17''-19''-21'' monitör ebatları için alternatifli olarak, birim fiyat bazında, herşey dahil (malzeme-montaj dahil) oluşturmanız talep edilmektedir.

Talep etmeniz halinde, Toplantı salonunun ve salonda kullanılan sistemlerin hali hazırdaki da durumuyla ilgili fiziki keşif yapılabilecektir.

İhaleye katılmaya istekli olmanız durumunda, ekli şartname çerçevesinde kapalı zarf usulüne uygun olarak hazırlayacağınız fiyat teklifini en geç 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü, saat 12:00'a kadar TİM Evrak Kayıt Birimi'ne elden veya kargo yoluyla ulaştırmanızı rica ederiz.

Kargo nedeniyle geciken zarflar dikkate alınmayacaktır.

Teklif Teslim Adresi: Türkiye İhracatçılar Meclisi - Evrak Kayıt Birimi

Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi

B Blok Kat: 2 Yenibosna / Bahçelievler 34196

Gerekli Dokümanlar:

1. Ekli Teknik Şartnameye göre oluşturulacak kaşeli-imzalı fiyat teklifi

2. Teklif Sahibi Beyanı

3. Şirket imza sirküleri

 

İyi çalışmalar dileriz.

CANLI DESTEK