TİM'den Haberler

EXIMBANK İHRACATA FİNANSMAN DESTEĞİNİ YÜZDE 15 ARTIRDI

Türk Eximbank'ın 2017 yılının ilk yarısında ihracatçılara sunduğu toplam finansman desteği geçen yıla göre yüzde 15 artarak 16,3 milyar dolardan 18,8 milyar dolara yükselirken, bu desteğin 11,7 milyar doları nakdi kredi, 7 milyar doları ise alacak sigortası olarak sağlandı.

TİM-TEB Girişim Evi

TİM-TEB Girişim Evi'nin amacı, bulunduğu illerde, yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeline de sahip girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirme ve güçlendirmektir

Devlet Yardımları Rehberi

Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan desteklere dair detaylı ve toplu bilgiye Devlet Yardımları Rehberi'nden ulaşabilirsiniz.

KAĞITSIZ İHRACAT DÖNEMİ BAŞLADI TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

İhracatta dijital dönüşüm devrimi niteliğindeki Kağıtsız İhracat ile tüm işlemler artık dijital ortamda.

Ufuk2020, dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programı!

Ufuk2020, 80 Milyar Avro'luk dev finansmanıyla dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programına başvurmak için tıklayınız!

Dünya “tek tuşla” ihracatçının avucunda

Türkiye İhracatçılar Meclisi, (TİM) gerek ihracatını artırmak isteyen firmalar gerekse ilk kez ihracat yapmak isteyen firma ve girişimciler için İhracat Pusulası bilgilendirme portalini hayata geçirdi. Portal sayesinde firmalar hem Türkiye'nin hem de dünyanın dış ticaret verilerini aynı ekranda karşılaştırabilecek ve her türlü pazar analizi yapabilecek.

10 SORUDA İNOVASYON

İnovasyon bir takım oyunudur, tüm rollerin en iyi şekilde oynanmasını sağlarsanız, yenilikçi büyük bir güç açığa çıkacaktır. İnovasyon sadece pazarlamanın, insan kaynaklarının ya da Ar-Ge bölümlerinin işi değildir. Başarılı şirketlerde inovasyon şirketin her yanına yayılır. İnovasyon teknolojiden öte, iş yapma şekli, pazarlama yöntemleri, süreç ve müşteri deneyimlerini de kapsar, en iyi fikirlerin aslında küçük şirketlerden de çıkabileceğini gösterirken yeni girişimlere imza atmak için heyecan yaratır.

20 Soruda Brexit

20 Soruda BREXIT Hakkında Merak Edilenler
PAYLAŞ