TİM'den Haberler

EXIMBANK İHRACATA FİNANSMAN DESTEĞİNİ YÜZDE 15 ARTIRDI

Türk Eximbank'ın 2017 yılının ilk yarısında ihracatçılara sunduğu toplam finansman desteği geçen yıla göre yüzde 15 artarak 16,3 milyar dolardan 18,8 milyar dolara yükselirken, bu desteğin 11,7 milyar doları nakdi kredi, 7 milyar doları ise alacak sigortası olarak sağlandı.

TİM-TEB Girişim Evi

TİM-TEB Girişim Evi'nin amacı, bulunduğu illerde, yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeline de sahip girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirme ve güçlendirmektir

İhracatçı Birlikleri için TTG 2020 Sektörel Proje Başvuruları Devam Ediyor

TTG ile ihracatçı sektörlerimizin dünyadaki sesi daha yüksek, etkisi daha geniş. İhracatçı Birlikleri için TTG 2020 sektörel proje başvuruları devam ediyor. TTG proje desteği nasıl işler öğrenmek için www.turkiyetanitimgrubu.org adresinden bilgi alabilir; 2020 Sektörel Proje Başvuru Formu Paketini indirebilirsiniz.

Devlet Yardımları Rehberi

Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan desteklere dair detaylı ve toplu bilgiye Devlet Yardımları Rehberi'nden ulaşabilirsiniz.

KAĞITSIZ İHRACAT DÖNEMİ BAŞLADI TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

İhracatta dijital dönüşüm devrimi niteliğindeki Kağıtsız İhracat ile tüm işlemler artık dijital ortamda.

Ufuk2020, dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programı!

Ufuk2020, 80 Milyar Avro'luk dev finansmanıyla dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programına başvurmak için tıklayınız!
PAYLAŞ