Gündem

İbrahim Çağlar'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz

İş dünyamızın ve ihracat ailemizin değerli temsilcisi İstanbul Ticaret Odası Başkanı Sayın İbrahim Çağlar'ın ani vefatını derin üzüntüyle öğrendik.

İhracat Destekli Rekor Büyüme

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2017 yılı 3. çeyrek büyüme verisiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: '' Türkiye, Tüm Yatırımcıları Cezbeden Bir Ülke''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen İnovasyon ve Girişimcilik Haftası Kapanış Töreni'nde konuştu.

Bakan ZEYBEKCİ: ''Küresel pazarlarda rekabetçi olmanın olmazsa olmazı inovasyon''

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM), Ekonomi Bakanlığı'nın koordinasyonunda düzenlediği Türkiyeİnovasyon ve Girişimcilik Haftası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı kapanış etkinliğiyle sona erdi.

Kansere çözüm getiren Türk girişimciye birincilik ödülü

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda düzenlediği ve bu yıl yeni girişimlere fırsat sunmayı amaçlayan Born Global'ı dahil eden Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası kapsamında Pitching Yarışması düzenledi.

İnovaLİG Şampiyonları Ödüllerine Kavuştu

Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda İnovalig ödülleri sahiplerini buldu

Büyükekşi: “Eski köye yeni adet getirin”

Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda konuşmacılardan, etkinliklere, yarışmalardan, ödül törenlerine kadar ne merak ediyorsanız hepsi bu haberde.

Shell Eco Marathon Türkiye ödülleri sahiplerini buldu

Etkinlikte dünyanın en önemli öğrenci inovasyon yarışmalarından olan ve tasarladıkları enerji tasarruflu araçlarla en az enerji harcayarak en uzun mesafeyi kat etmeye çalışan ekiplerin yarıştığı Shell Eco Marathon Türkiye Ödülleri de sahiplerini buldu.

Kristal Piksel Ödülleri Sahiplerini Buldu

Oyun ve akademi dünyasının önemli isimlerinden oluşan jürinin değerlendirilmesiyle 11 farklı kategoride ödüller dağıtıldı.

İhracat, kasım ayında yüzde 14,2 artışla 13 milyar 629 milyon dolar oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Kasım ayında ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 14,2 artarak 13 milyar 629 milyon dolar oldu.
Bu sayfa 5 Şubat 2011 Cumartesi tarihinde yayınlanmıştır.
PAYLAŞ