G.Afrika-Mozambik Ticaret Heyeti

Ekonomi Bakanı Sn. Zafer ÇAĞLAYAN'ın başkanlığında, Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) organizasyonu ile Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından 3-7 Ekim 2012 tarihlerinde Güney Afrika ve Mozambik'e yönelik bir Ticaret Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Johannesburg (G.Afrika Cumhuriyeti) ve Maputo (Mozambik) şehirlerini kapsayacak organizasyonda iş forumlarının yanısıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Pazar payımızın artırılması ve bölgeye yönelik yeni ihracat imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu heyete tarım ve gıda ürünleri, su ürünleri, demir ve demir dışı metaller, ağaç mamulleri ve orman ürünleri, değerli maden ve mücevherat, kimyasallar, tekstil ve hammaddeleri, konfeksiyon, otomotiv ve otomotiv yan sanayi, deri ve deri mamulleri, inşaat ve müteahhitlik sektörleri başta olmak üzere uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımızın katılmalarında yarar görülmektedir.

Bu çerçevede heyete katılmak isteyen firmaların www.tim.org.tr adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 27 Eylül 2012 Perşembe günü mesai bitimine kadar tarim@akib.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Organizasyon kapsamındaki uçak bileti, toplantı ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (AKİB) Vakıfbank Mersin Merkez Şubesi (Şube kodu: 052), (Iban No: TR22 0001 5001 5804 8013 2050 46) Swift Kodu: TVBATR2AXXX) EURO hesabı'na 2300.- Euro avans (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları ve ilgili banka dekontunu Birliğimizin 0324 325 41 42 numaralı faksına veya tarim@akib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu sayfa 21 Eylül 2012 Cuma tarihinde yayınlanmıştır.
PAYLAŞ