Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Heyeti (İPTAL EDİLDİ)

************ Soma'da meydana gelen elim kaza ve ilan edilen 3 günlük yas sonrası Cumhurbaşkanlığı Makamı tarafından iptal edilmiştir*********** 

 

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül'ün 15 - 21 Mayıs 2014 tarihlerinde Çin Halk Cumhuriyeti / Pekin ve Şanghay'a gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu, DEİK organizasyonunda ve TİM ile MÜSİAD desteğiyle bir Ticaret Heyeti programı düzenlenecektir.

Ziyaret programı ile ilgili detaylar bilahire tarafınıza iletilecek olup ziyaret başvuru formu ekte bilgilerinize sunulmaktadır. Söz konusu ziyarette kontenjan kısıtlaması olup katılmayı arzu eden firma temsilcilerinin ekli başvuru formunu eksiksiz doldurarak yüksek çözünürlüklü ve "jpeg” formatında vesikalık bir fotoğraf ve avans bedelinin ödendiğini gösteren, katılımcının ismini ve Çin ziyareti ibaresinin de kayıtlı olduğu ödeme dekontu ile birlikte en geç 2 Mayıs 2014, Cuma günü mesai saati bitimine kadar Meclisimize (E-posta: ops@tim.org.tr) iletmeleri rica olunur.

Konaklama, uçak, transferler, yemek vb. organizasyon giderlerini karşılamak üzere Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu / Asya Pasifik T.İş Bankası Beyoğlu (1011 ) TR70 0006 4000 0021 0113 3147 26 numaralı Avro hesabına 3.000.- € (üçbin) avans bedeli ödenmesi gerekmektedir. Katılım bedelinin kesinleşmesini müteakip, bakiye tutar ziyaret öncesinde katılımcılardan tahsil edilecektir.

Katılım ücreti ve organizasyon hizmetleri, kurumlara verilen kontenjan çerçevesinde katılımcıların sayısına göre tespit edilmektedir. Bu bağlamda Meclisimiz sınırlı sayıda başvuru kabul edebilecektir.

Çin vizesi olmayan katılımcılarımızdan Ankara'dan başvuracak olanlar bireysel olarak Çin vize işlemlerinden sorumlu Ankara Büyükelçiliği'ne veya İstanbul'dan başvuracak katılımcıların ise turizm acentası aracılığıyla İstanbul Başkonsolosluğu'na ivedi başvurmaları gerekmektedir.

Ziyarete katılacak olan özel sektör heyetinin bilgileri ÇHC Ankara Büyükelçiliği'ne ve İstanbul Başkonsolosluğu'na iletilecek olup, vize işlemleri ise katılımcılarının kendileri tarafından takip edilecektir.

EK: Başvuru Formu (2 sayfa)

Bilgi için:

Işıl KOCABEY - 0 212 454 01 56 - isilkocabey@tim.org.tr

Beste COŞKUNER - 0 212 454 00 96 - bestecoskuner@tim.org.tr

Bu sayfa 28 Nisan 2014 Pazartesi tarihinde yayınlanmıştır.
PAYLAŞ