TİM'de yeni Genel Sekreter Yardımcıları göreve başladı

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) yeni Genel Sekreter Yardımcıları Caner Çolak ve Cihat Gök görevlerine başladı. TİM'deki görevlerinden önce, Çolak, Ekonomi Bakanlığında Dış Ticaret Uzmanı ve Özel Kalem Müdürü, Gök ise Bakan Danışmanı olarak görev yapıyordu.

 

  Cihat GÖK 

          2004 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına Ekonomi Bakanlığında Dış Ticaret Uzman Yardımcısı olarak başladı. Turquality ve URGE destekleri ağırlıklı olmak üzere, devlet yardımlarına  ilişkin uygulama ve politika oluşturma alanlarında çalıştı. 2013-2015 yılları arasında Bakan Danışmanı olarak görev yaptı. Kamu Yönetimi Yüksek Lisansını Columbia Üniversitesinde tamamlayan Cihat GÖK evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Caner ÇOLAK 

         2006 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Halen Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim Dalı'nda yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışma hayatına 2007 yılında T. Halk Bankası A.Ş.'de Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. 2009 -2016 yılları arasında ise sırasıyla T.C Kalkınma Bankası A.Ş.'de Uzman, Ekonomi Bakanlığı'nda Dış Ticaret Uzmanı ve Özel Kalem Müdürü görevlerini üstlenen Çolak, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nde Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanmadan önce Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapmaktaydı. 

PAYLAŞ