TİM'den Haberler

EPC TURKEY Yurtdışında İhale Fırsatları Sunuyor

Türk Müteahhitlerine ve mühendislik firmalarına uluslararası pazardaki ihaleleri ve ihalelere ilişkin güncel gelişmeleri düzenli olarak takip hizmeti veren  EPC Tukey, ihracatçı EPC firmalarına özel fırsatlar sunuyor.

Türkiye-Somali İş Forumu ve B2B Görüşmeleri

Somali ile mevcut veya ileriye dönük ticari faaliyetleri olan firmalarımızın soru/görüş ve değerlendirmeleri Somalili yetkililer ile paylaşılacak.

İhracatta e-faturaya geçiş süresi uzatıldı

Mal ve yolcu beraberi eşya ihracı kapsamında fatura düzenleyen mükelleflerin e-faturaya geçmeleri için belirlenen süre 1 Temmuz 2017'ye uzatıldı.

“TÜRK TİCARET MERKEZLERİ PROJESİ" KAPSAMINDA TİM A.Ş KURULDU

“TÜRK TİCARET MERKEZLERİ PROJESİ" KAPSAMINDA TİM A.Ş KURULDU

Büyükekşi, Etiyopya ve Cibuti'de Temaslarda Bulundu

TİM Başkanı Büyükekşi, Ekonomi Bakanı Sn.Zeybekci önderliğindeki heyet ile Etiyopya ve Cibuti'de temaslarda bulundu.

10 SORUDA İHRACATÇILAR İÇİN KONTEYNER TARTIMI (SOLAS)

TİM Mevzuat birimi, ihracatçılar için konteyner tartımı hakkında 10 soruda merak edilenleri cevaplandırdı.

E- TİCARET SİTESİ ÜYELİĞİ HİZMET ALIMI

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 2023 hedeflerimiz doğrultusunda, firmalarımızın yeni pazarlara açılmaları ve mevcut pazarlardaki ihracatlarını artırmaları amacıyla e-ticaret sitelerine üye olmaları sağlanacaktır.

Büyükekşi “Türkiye-AB Sivil Toplum Buluşmaları”na Katıldı

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik ile resmi temaslarda bulunmak üzere Berlin'de bir dizi ziyarete katıldı

Ekvador Pazarı Tanıtıldı

“Ekvador İhracatı ve Yatırımı Geliştirme Enstitüsü” (PROECUADOR) ve TİM işbirliğiyle, TİM Ankara Ofisi'nde, Ekvador ülkesi ve pazarı hakkında tanıtıcı bir etkinlik gerçekleştirildi.

TİM, TPO World Conferance and Awards'a katıldı

TİM, Dünya Ticaret Örgütü ile Birleşmiş Milletler Örgütü'nün ortaklaşa oluşturduğu International Trade Center (ITC) tarafından en başarılı ticaret teşvik organizasyonlarını ödüllendirmek ve küresel ticaretin gelişimi ile ilgili konferanslar düzenlemek amacıyla iki yılda bir düzenlenen TPO Zirvesi'ne katıldı.
Bu sayfa en son 17 Haziran 2016 Cuma tarihinde güncellenmiştir.
PAYLAŞ