Yıldız Teknopark Prototip Atölyesi Yeni Başarılara İmza Atıyor

Üniversite kampüsünün bilimsel ortamında, gerekli ekipman ve kaynaklara sahip olduğunuz bir alanda inovatif ürünler üretmeye ne dersiniz?

Yıldız Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknopark ve Teknoloji Transfer Ofisi bütün imkanlarını farklı bir girişimcilik ekosistemi için birleştiriyor. Fikirleriyle fark yaratmak isteyen öğrenciler, bu ekosistemin olanaklarını kullanarak prototiplerini üretecek ve projelerini hayata geçirecek.

Fikir sahibi öğrenciler temel mühendislik ekipmanlarının bulunduğu alanda çalışmalarına başlayacak ve prototiplerini üretme aşamasında ihtiyaç durumunda bu ekipmanlara yenileri eklenecek.

Yapılacak workshop ve eğitimlerle öğrencilerin kişisel gelişimine katkı sağlanacağı gibi, ortak çalışma grupları ile disiplinlerarası  gelişimlerine de olanak sağlanacak.

Ülkemizde Üniversite-Sanayi işbirliğinin öncüsü olan Yıldız Teknik Üniversitesi girişimci öğrencileri Türkiye'nin en hızlı büyüyen Teknoloji Geliştirme Bölgesi  Yıldız Teknopark'ın çatısı altında desteklemeye hazır.

YTÜ'nün bilimsel ortamından, Yıldız Teknopark'ın olanaklarından ve Teknoloji Transfer Ofisinin hizmetlerinden yararlanmak için katma değer üreteceğine inandığınız projeniz ile başvurarak bu desteklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kurulacak olan Prototip Atölyesi tarafından projenizin ihtiyaçları sağlanırken sizden beklenen sektör ile görüşmelerinizi sürdürerek sanayinin ihtiyaçlarına çözüm getirecek yönde projenize yön vermeniz.

Kurulacak olan Prototip Atölyesi'nde yerinizi almak için başvurunuzu yapmak için acele edin!

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için:

http://prototip.yildizteknopark.com.tr/

 

 

 

PAYLAŞ