Turkish Cargo "Avrupa'nın En İyi Kargo Havayolu" ödülüne layık görüldü

Türkiye'nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi, Türk Hava Yolları'nın alt markası olarak uçuş ağı ve filosunu kullanan Turkish Cargo, Air Cargo News Dergisi tarafından 31.si düzenlenen ve sektör genelinde en saygın etkinlik sayılan "Yılın Kargo Havayolu" ödül töreninde "Avrupa'nın En İyi Kargo Havayolu" ödülünün sahibi oldu.

Turkish Cargo'nun çizdiği başarılı büyüme grafiği ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışının takdiri olan bu ödül, geçtiğimiz hafta sonu Lancaster London Hotel'de düzenlenen törenle takdim edildi.

Kargo sektörünün en kadim ödülü sayılan "Yılın Kargo Havayolu" ödülleri Air Cargo News tarafından yürütülüyor. Senelik olarak tekrarlanan ve şu anda 31 yaşına ulaşan Air Cargo News ödül etkinliğinde kazananlar kalite, yenilik, verimlilik, hız, güvenilirlik ve vizyon gibi kriterlerin esas alınması suretiyle, müşteriler tarafından gerçekleşen oylama sonucunda belirleniyor. Hizmet ve müşteri memnuniyeti ile kalite konusunda kararlı çeşitli yatırımlarından sonra, Turkish Cargo müşterileri tarafından "Avrupa'nın En İyi Kargo Havayolu" ödülüne layık görülmüştür.

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ