TİM destekli, YTÜ-Warwick İnovasyon, Teknoloji ve Ar-Ge Programı devam ediyor

Türkiye İhracatçılar Meclisi desteğiyle, Yıldız Teknik Üniversitesi(YTÜ) ile University of Warwick işbirliğinde düzenlenen "Endüstriyel Ar-Ge ve Teknoloji Yönetimi” Sertifika ve Master programı tüm hızıyla devam ediyor.

Finansal Analiz ve Kontrol Sistemleri dersi, 16-20 Nisan 2014 tarihlerinde, Warwick Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Nick Phillips tarafından verildi.

Türkiye'nin lider Ar-Ge merkezlerinden katılımcıların yer aldığı programda, dersler YTÜ Beşiktaş Kampüsünde, Warwick Üniversitesi hocaları tarafından, İngilizce olarak aktarılıyor.

Programın Amacı

Girişimciliğe, yenilikçiliğe, bilimsel gelişmeye ve yüksek katma değerli teknoloji üretimine giden Ar-Ge sürecine bilimsel ve finansal boyutlarda hizmet edecek ve kaynakları verimli ve etkin bir şekilde kullanan yetkin ve uzman insan kaynağı ihtiyacını karşılamak.

Kimler Katılabilir

Tüm mühendislik dalları, işletme ve iktisat mezunlarının yanı sıra fizik, matematik, kimya gibi temel bilimlerde lisans eğitimini tamamlamış mezunlar ile firmalarda çalışan ve inovasyon ve teknoloji yönetiminde uzmanlık kazanmak isteyenler programa katılabilirler.

Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar Uluslararası Warwick Lisansüstü Sertifikasını alacak ve master programlarına katılmaya hak kazanacaklardır.


TİM BURSU
İnovasyon ve üretime yön verecek, global girişimci insan kaynağı ihtiyacını karşılayacak, finansal ve bilimsel boyutlara hakim profesyoneller yetiştirmek amacıyla Türkiye İhracatçılar Meclisi, eğitim programına katılacak 30 kişiye 3.000 TL burs vermektedir.


Ders Konuları:

Technology Management
Financial Analysis & Control Systems
Project Planning and Management & Control
Innovation
Service management
Operation strategy for Industry
Management of Change

Kayıtlarımız devam etmektedir program hakkında detaylı bilgiye http://warwick.yildiz.edu.tr/ adresinden yada 0 (212) 383 21 35 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ