TİM akreditasyonu ile "Endüstriyel Ar-Ge ve Teknoloji Yönetimi, Lisansüstü Sertifika ve Master Programı"


İnovasyon ve üretime yön verecek, inovatif girişimci insan kaynağı ihtiyacını karşılayacak, finansal ve bilimsel boyutlara hakim profesyoneller yetiştirmek amacıyla University of Warwick'in uluslararası başarıya sahip lisansüstü eğitim programı Türkiye'de verilmektedir.

Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar Warwick Lisansüstü Sertifikasını alacak ve master programlarına katılmaya hak kazanacaklardır.

Tüm mühendislik dalları, işletme ve iktisat mezunlarının yanısıra fizik, matematik, kimya gibi temel bilimlerde lisans eğitimini tamamlamış mezunlar ile firmalarda çalışan ve inovasyon ve teknoloji yonetiminde uzmanlık kazanmak isteyenler programa katılabilirler.

Eğitim, Warwick Üniversitesi öğretim görevlileri tarafından İngilizce olarak YTÜ Beşiktaş Kampüsünde verilmektedir.

Geleceğin en iyi inovasyon ve teknoloji yöneticilerinin yetiştirildiği bu program sayesinde, katılımcılar, iş gücü piyasalarının parlayan yıldızları olacaklardır.

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin akredite ettiği ve onay verdiği uluslararası bir program olma özelliğini taşımaktadır.

Ders Konuları:
Technology Management
Financial Analysis & Control Systems
Project Planning and Management & Control
Innovation
Service management
Operation strategy for Industry
Management of Change

Ayrıntılı bilgi için:
web: http://warwick.yildiz.edu.tr

Tel: 0 (212) 383 2135

email: warwick@yildiz.edu.tr 

 

 

PAYLAŞ