Robot Yarışması başvurularınızı bekliyor!

Kendi tasarımınız olan robotunuzu sergileyip büyük ödül ve fırsatlara sahip olmaya ne dersiniz?

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası'nda Intel işbirliği ve İnovaTİM organizasyonu ile gerçekleştirilecek Robot Yarışması başvurularınızı bekliyor!

Başvuru yapanlar arasından seçilecek projeler, İstanbul ve Ankara'daki Demo Günleri'ne çağırılacak. Başvurular robotik alanında uzman ve seçkin isimlerden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. İlk 50 proje 3-4-5 Aralık'ta gerçekleşecek Türkiye İnovasyon Haftası'nda sergilenerek, çok sayıda yatırımcı, girişimci ve teknoloji dünyasının önemli isimleri ile buluşma fırsatı yakalayacak. Bunun yanı sıra sergilenen 50 proje arasından seçilecek 1. proje 10,000 TL, 2. proje 7,500 TL, 3. proje 5,000 TL ödül alırken, ilk 10'a giren diğer projelerin sahipleri de 1,000'er TLlik ödülün sahibi olacak.

Başvuru için son tarih 16 Ekim! #robotumlagelecege

Nasıl Başvuracaksınız?

Bu fırsatlardan faydalanabilmek için 16 Ekim'e kadar http://robotyarismasi.inovatim.org/ sayfasındaki formu doldurarak başvuruda bulunmanız yeterli!

Ekip halinde veya bireysel olarak katılabileceğiniz yarışmamızda her yaştan yaratıcı mucit yer alabilir, katılım için bir yaş sınırlaması yoktur. Değerlendirmelerde yenilik, çözüm yaratma ve teknik kalite kriterleri göz önüne alınacaktır.

İnovasyon Haftası'nda sergilenecek ve ödüller için yarışacak robotların çalışır durumda prototipler ile başvurması ve başvuru yaparken robotu ve işlevlerini tanıtan fotoğraf ve videolar eklenmesi beklenmektedir.

Bir an önce başvurularınızı tamamlayıp bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

https://www.facebook.com/In0vaTIM

PAYLAŞ