Mısırlı işadamları GAİB'i ziyaret edecek

İskenderiye Ticaret Odası üye firma temsilcilerinden oluşan bir işadamları heyeti 17-21 Eylül 2011 tarihleri arasında Adana-Mersin-Gaziantep bölgelerine bir ziyaret gerçekleştirecek. Mısırlı işadamları Ziyaret çerçevesinde Türk firma temsilcileriyle de temaslarda bulanacaklar.

Söz konusu ziyaretin, İskenderiye-Mersin ro-ro hattının Türk ve Mısırlı firmalarca kullanımının teşvik edilmesi, Mersin-Adana-Gaziantep bölgesinin ticari ve ekonomik potansiyelinin Mısır'a yönlendirilmesi ve önümüzdeki dönemde Mısır ile ticari ilişkilerde olumlu yönde bir ivme kaydedilmesi açısından faydalı olacağı değerlendiriliyor.

Bu çerçevede, Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği organizasyonunda 20 Eylül 2011 tarihinde GAİB Hizmet Binası'nda, İskenderiye Ticaret Odası Heyeti katılımcı firmaları ile ihracatçıların ikili iş görüşmeleri yapmaları sağlanacak.

İkili görüşmelere katılmak isteyen firmaların aşağıdaki linkte yer alan firma katılım formunu hangi firma ile görüşmek istediklerini belirterek doldurmaları ve en geç 16 Eylül 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar banudemir@gaib.org.tr e-posta adresine veya 0342 211 05 34 nolu faks numarasına iletmeleri gerekiyor. İkili görüşmeler için yapılacak eşleştirme neticesinde görüşme saatleri firmalara bilahare bildirilecek.

 

Firma Katılım Formu

Mısır Heyeti Firma Listesi

Taslak Program

 

 

PAYLAŞ