Makine Ar-Ge Proje Pazarı'nın 2.si için geri sayım başladı

Makine ve Aksamları İmalat Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı etkinliğinin 2.si 26 Ekim 2013 tarihinde WOW İstanbul Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Sanayici, girişimci, akademisyen ve öğrencilere ait projelerin ilgili kişive kuruluşlar ile biraraya getirilmesini sağlayan etkinlik, Makine ve Aksamları Sektörü'nün rekabet gücünü artırmak için gerekli olan yüksek katma değerli üretimin önemini vurgulamak ve bu bilincin gelişip yayaılmasına destek sağlamayı hedefliyor. 
Değerlendirme Kurulu tarafından seçilen projelerin, fuaye alanında poster sunumlarının yapılacağı etkişnlikte "Makinelerde Tasarım ve İmalat Teknolojileri" temasında "Sanayici, Girişimci, Akademisyen ve Öğrenci " kategorilerinde başvurusu yapılan projeler, bağımsız üyelerden oluşan "Ödül Seçici Kurulu" tarafından değerlendirilecek olup, 4 farklı kategorinin her birinden başarılı bulunan ilk dört proje, nakden ödüllendirilecek. Ayrıca bu yıl gerçekleştirilecek etkinlikte özel tema olarak belirlenen "Makinelerde Enerji Verimliliği" için de sanayici, girişimci, akademisyen ve öğrenci kategorilerinin her biri için özel ödül verilecek. 
PAYLAŞ