Kenneth Morse'dan bilişim ihracatçılarına girişimcilik eğitimi

Türkiye İhracatçılar Meclisi, katma değerli ürün ve hizmet ihracatını artırma çabaları çerçevesinde, dünyaca ünlü girişimcilik uzmanı Kenneth Morse moderatörlüğünde bilişim ihracatçılarına dönük üç aşamalı bir eğitim programı düzenledi.

Dış Ticaret Kompleksi Konferans Salonu'nda birinci ayağı 21-22 Şubat, ikinci aşaması 28-29 Mart, son aşaması da 25-26 Nisan 2012 tarihlerinde düzenlenen ‘Global Sales Strategies for Ambitious Turkish Entrepreneurs' eğitimine çok sayıda firmanın üst düzey temsilcileri katıldı. Amerika'nın en iyi üniversitelerinden M.I.T ‘de girişimcilik eğitimi veren Ken Morse'un ve eşi Laura Barker Morse'un moderatörlüğünü yaptığı eğitimlerde Joy Capital LLP ortağı Graham O'Keeffe Global Capital Advisors GmbH Yönetici Ortağı Eric Achtmann,Access Türkiye Kurucu Genel Müdürü Mustafa E. Say, Doğuş Holding Strateji Yöneticisi Özlem Denizmen, Akbank Genel Müdür Yardımcısı Kaan Gür ve Pekin & Bayar Hukuk Ortağı Ferhat Pekin de katılımcılara tecrübelerini aktardılar.

Eğitimler, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin yanı sıra IBM, AirTies, Turkcell, Endeavor Türkiye, İlab Ventures, Akbank, Binici ve Kariyer.net firmalarının sponsorluğunda gerçekleşti. Eğitimlerle ilgili dtaylı bilgiye http://www.entrepreneurship-turkey.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ