İSO'dan "İnovasyon Ödülleri 2011" için başvuru çağrısı


İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye'nin inovasyon altyapısının gelişimine ve inovasyon bilincinin Türkiye'de yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen "İSO İnovasyon Ödülleri" için başvuru süreci başladı.
İSO tarafından yapılan açıklamaya göre ilki 2009 yılında verilen "İSO İnovasyon Ödülleri" ile, inovasyona dönük süreçleri benimseyerek, sürdürülebilir rekabet avantajına ulaşan başarı örneklerinin ödüllendirilmesi, bu tür yaklaşımların yaygınlaştırılması yoluyla Türk Sanayii'nin inovasyon yetkinliğinin artırılması, bu bağlamda inovasyonun ticari getiri avantajı olarak öne çıkartılması amaçlanıyor.
"İSO İnovasyon Ödülleri" kapsamında, diğer inovasyon ödüllerinden farklı olarak, sadece ticari başarı ve ürüne bakılarak değil sanayi firmaları bünyesinde oluşturulan inovasyon ortamı da "Liderlik", "Stratejik Planlama", "Bilgi", "İnsan Kaynağı", "Süreçler" ve "İş Sonuçları" ana başlıklarında değerlendirecek ve ödüllendirecek.
Ödül başvurusunda bulunan sanayi kuruluşları, başvurularının değerlendirilmesi sonucunda, inovasyon yetkinlikleri ve geliştirmeye açık alanları konusunda bilgi edinme imkanına da sahip olacak.
Ödüller için ön başvurular 15 Haziran 2011 tarihine kadar www.iso.org.tr/inovasyonodulleri internet adresinden gerçekleştirilebilecek.

Detaylı Bilgi ve Başvuru Dökümanları için
İSO İnovasyon Ödülleri Sekreteryası
Genel Sekreterlik
T: 0212 252 29 00 (314)
Eposta: kobi@iso.org.tr

www.iso.org.tr/inovasyonodulleri

 

PAYLAŞ