Dupont'un “Yerel Değerden Küresel İnovasyona” Anadolu Buluşmaları Gaziantep'ten başlıyor

DuPont, inovasyonun yaygınlaşması çabalarına katkı olarak bir dizi panelle Anadolu'daki şirketlere inovasyon süreçlerini anlatacak. DuPont Anadolu Buluşmaları 2014 adıyla düzenlenecek panellerin ilki 13 Mayıs'ta Gaziantep'te gerçekleştirilecek.

Panel süreçleriyle ilgili Dupont'tan yapılan açıklamada "Dupont olarak, birlikte çalıştığımız müşterilerimizin de inovasyon sürecinde yer almasına ve yerel firmalara destek olmasına büyük önem veriyoruz. Bu anlayışla DuPont Türkiye olarak bir ilke imza atarak Türkiye'deki yerel markalarla buluşmak amacıyla ‘Yerel Değerden Küresel İnovasyona - DuPont Anadolu Buluşmaları 2014' isimli bir organizasyon düzenliyoruz. " denildi.

Organizayon, yerel şirketlerin küresel inovasyona katkı sağlamasına destek olmayı; hedeflerken "Yerel Değerden Küresel İnovasyona - DuPont Anadolu Buluşmaları 2014” kapsamında, yerel şirketlerin küresel inovasyona katkı sağlamasını teşvik etmek amacıyla, inovasyon hakkında alanında uzman isimlerle paneller düzenlenecek.

DuPont Türkiye, Küresel DuPont İnovasyon Merkezleri ağının bir parçası olan DuPont Türkiye İnovasyon Merkezi'ni de misafirlere tanıtacak. DuPont'un dünyadaki 11., Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi'nde açtığı 3. İnovasyon Merkezi olma özelliği taşıyan bu merkez, Türkiye'de, gıda, inşaat & yapı, otomotiv ve enerji sektörlerinde bilimsel çalışmalara dayalı inovasyon faaliyetlerine odaklanıyor.

Bu yıl ilki gerçekleşecek ve önümüzdeki yıllarda farklı şehirlerde de gerçekleştirilmesini planladığımız "Yerel Değerden Küresel İnovasyona - DuPont Anadolu Buluşmaları 2014” Gaziantep'te 13 Mayıs'ta, İzmir'de 12 Haziran'da ve Kasım ayında Konya ve/veya Kayseri'de düzenlenecek.

Organizasyon akışı:

- Kahvaltı

- İnovasyon üzerine panel

- Mobil DuPont Türkiye İnovasyon Merkezi keşfi

- Öğlen Yemeği

PAYLAŞ