Dünyaca ünlü iletişimci Lord Peter Chadlington Türk şirketleriyle biraraya gelecek

Dünyanın lider iletişim şirketlerinden olan ve Grayling Halkla İlişkiler'in bağlı olduğu Huntsworth Holding'in CEO'su ve sahibi Lord Chadlington 6-7 Eylül'de İstanbul'a gerçekleştireceği ziyareti sırasında ihracat yapan ve hedeflerini büyütmek isteyen Türk şirketlerinin üst düzey yetkilileri ile biraraya gelecektir.

PR alanında dünyadaki en saygın isimlerden biri olan Lord Chadlington, 1974 yılından bu yana General Electric, Google, British Airways, DHL, Nokia, Nestle, Pfizer, Baxter, McDonalds gibi birçok global şirkete uluslararası iletişim çalışmaları konusunda üst düzeyde danışmanlık vermektedir. Cambrige Üniversitesi mezunu olan ve kariyerine gazetecikle başlayan Lord Peter Chadlington 1974 yılında İngiltere'de kurduğu danışmanlık şirketi Shandwick'i yedi yıl içinde ülkenin en büyük ajansı haline getirmiş ve 17 yıl boyunca da bu pozisyonu korumuştur. Lord iletişim, politika ve halkla ilişkiler üzerine makaleler yazmakta ve dünyanın seçkin üniversitelerinde iletişim ve marka yönetimi konularında ders vermektedir.

Bu toplantı sırasında Lord, Türkiye'de ve dünyada "marka” olmak isteyen, ihracat pazarını genişletmeyi hedefleyen Türk ihracatçılarına yeni girdikleri pazarlarda uluslararası iletişim çalışmalarının önemi, yurtdışına açılırken marka konumlandırma ve iletişim alanında dikkat edilmesi gereken unsurlar ve iletişimde en son eğilimleri paylaşacaktır. Amaç Türk ihracatçılarını hem bilgilendirmek hem de bilgi alışverişinde bulunmak olduğundan toplantıya katılım için herhangi bir bedel talep edilmeyecektir.

Bu kapsamda 6 Eylül 2012 Perşembe günü saat 11:00-13:00 saatleri arasında Dış Ticaret Kompleksi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek seminerin üyelerinize duyurulması ve katılacak üye firma listenizin aşağıda yer alan formatta 31 Ağustos 2012 Cuma günü mesai bitimine kadar Meclisimize gizemdizdaroglu@tim.org.tr e-posta adresine gönderilmesi hususunda bilgileri ve gereği rica olunur.


Katılımcı Liste Formatı

S.N

Firma İsmi

Katılımcı İsmi

Firmanın Sahip Olduğu Marka

1

2

3

4

PAYLAŞ