TİM ile ENİGMA işbirliği ile ihracatçılara indirimli risk ölçüm imkanı

Türkiye İhracatçılar Meclisi ile risk değerlendirme kuruluşu Enigma firması arasında yapılan işbirliği çerçevesinde ihracatçılar,  ticaret yaptığı kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirlik ve risk ölçüm analiz raporlarını indirimli edinebilecek. 
Yapılan iş birliği çerçevesinde Tüm İhracatçı Birlikleri üyesi firmalar, 
•Ücretsiz Enigma üyeliği ,
•1 adet  ücretsiz ‘'online'' 1. Bölge raporlaması
•% 50 indirimli 2. Bölge raporlaması
hizmetlerinden yararlanabilecek.
Enigma, kişi ve kurumlar arasındaki sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmeyi amaçlıyor. Türkiye'de ilk kez bu hizmeti veren Enigma,  Gerçek ve Tüzel kişilerin, 248  ülke genelinde Tüzel kişilerin global güncel kredi bilgileri, mali tabloları, güncel iflas durumu, ödenmemiş borç bilgileri, hukuki bilgileri, iletişim bilgileri, faaliyet konularını, sermaye ve ortaklık yapısını, bilanço, ciro, sermaye taahhütlerini çalışan sayıları ve diğer bilgilerini ilgili ülke kanunları çerçevesinde toplamak depolamak, saklamak ve değerlendirmektir.
Enigma, aynı zamanda KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren Credit İnfo Türkiye mümessili.


Uluslararası raporlamada Piyasa  rayiç  bedeli ortalama 700 TL olan analiz raporlarında ENİGMA  ve TİM iş birliği sayesinde aşağıdaki fiyatlardan yararlanılabilecek:

 

 


Detaylı Bilgi: www.enigmaanaliz.com
Satış yönetimi İletişim:  0212 276 99 76  
PAYLAŞ